Hiszpania: Mobile World Congress w Barcelonie

Data rozpoczęcia: 28-02-22
Data zakończenia: 03-03-22
Branża: Technologie mobilne
Kraj / Miasto: Hiszpania / Barcelona

GSMA Mobile World Congress to największe na świecie targi technologii mobilnych. Wydarzenie to przyciąga do Barcelony dziesiątki tysięcy firm z branż IT i nowych technologii. W 2018 r. i 2021 r. małopolskie firmy z powodzeniem prezentowały swoją ofertę na stoisku Małopolski.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 3”, weźmie udział w tym wydarzeniu i zaprasza małopolskie firmy do wspólnej promocji na jednej z największych imprez branży ICT na świecie.

Podobnie jak w poprzednich edycjach oferujemy małopolskim firmom MŚP: 30 m.kw. powierzchni wystawienniczej wraz z profesjonalną zabudową, strefą do prowadzenia rozmów biznesowych i bezpłatne bilety na targi. Istnieje także możliwość rejestracji firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu tylko w wersji online.

Zakończenie rekrutacji dla firm jest planowane na 10.02.2022 lub w momencie wyczerpania puli przewidzianych miejsc.

Zapraszamy do kontaktu lub do przesłania zgłoszenia udziału w targach z wykorzystaniem poniższego formularza.

Tomasz Świętoniowski DWP MARR SA
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 00 48 785 056 466

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Skontaktuj się z nami !

Wspólnie zastanowimy się jaki rodzaj wsparcia możemy zaoferować

Dołącz do klubu Eksportera

Planujesz rozpoczęcie sprzedaży swoich usług za granicą? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swoich produktów na innych rynkach?  Chciałbyś porozmawiać z praktykami handlu międzynarodowego? Dołącz do Małopolskiego Klubu Eksportera, inicjatywy skierowanej do przedsiębiorców rozwijających swoje firmy na rynkach światowych.

Dołącz do klubu

Projekt realizowany jest w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dołącz