Misja gospodarcza z Hiszpanii – następny krok … Hiszpania?

W dniach 25 i 26.10.2021 w ramach projektu „Power up your Business in Małopolska 3” gościliśmy w Krakowie i Nowym Sączu przedstawicieli 15 hiszpańskich przedsiębiorstw.

Hiszpańskie firmy reprezentowały takie branże jak produkty rolno-spożywcze (wyroby z oliwek, wędliny, wino i ocet, produkty piekarnicze), wyposażenie dla rolnictwa (szklarnie, zabudowy, oprzyrządowanie ciągników), IT (oprogramowanie dla produkcji rolnej), zarządzanie przedsiębiorstwami i produkcją, doradztwo i wsparcie przedsiębiorczości regionalnej. W trakcie spotkań w Krakowie i Nowym Sączu goście zapoznali się z ofertą małopolskich firm z wielu branż, powstały pierwsze pomysły nawiązania kontaktów handlowych. Spotkania odwiedzili przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego, Centrum Business in Małopolska, Sądeckiej Izby Gospodarczej oraz miasta Stary Sącz.

To pierwszy krok do stworzenia trwałych i regularnych kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami z Polski i Hiszpanii. Do Państwa dyspozycji jest KATALOG FIRM HISZPAŃSKICH, do dyspozycji naszych gości opracowano i przekazano KATALOG FIRM POLSKICH, uczestniczących w spotkaniach w Krakowie i Nowym Sączu.