Dołącz do Inicjatywy Awangarda

KOMPOZYT-EXPO® 2022

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych są jednym z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi przyciągają coraz to więcej wystawców z różnych dziedzin. 

Udział coraz to większej ilości wystawców reprezentujących nowe dziedziny pozwala mieć pewność, że organizatorom udaje się trzymać rękę na pulsie innowacji. 
11. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® zgromadziła aż 70ciu wystawców i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

Podczas dwóch dni debat eksperci i goście z całej Europy rozmawiali o technologiach wodorowych w kontekście polskiej i unijnej strategii wodorowej dla neutralnej klimatycznie Europy.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA wspiera od kilku lat Województwo Małopolskie w realizacji zadań dotyczących współpracy międzynarodowej w zakresie wodoru. To m.in. działania MARR SA doprowadziły do nawiązania współpracy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz partnerów Inicjatywy Awangarda a jej owocem jest realizacja innowacyjnego projektu pilotażowego Hydrogen (H2).