Dołącz do Inicjatywy Awangarda

Przyspieszenie transformacji cyfrowej w ochronie zdrowia

Konferencja podsumowująca seminaria Science Meets Regions

15 listopada 2022 r., godz. 09:00-13:30
Stałe Przedstawicielstwo Niderlandów przy Unii Europejskiej
Avenue de Cortenbergh 4/10, 1000 Bruksela

Konferencja jest wydarzeniem kończącym Innovation Networking Initiative on the Acceleration of the Digital Transition in Health, serię 5 seminariów zorganizowanych przez regiony Inicjatywy Awangarda:  Dolną Austrię, północno-wschodnią Rumunię i wschodnią Holandię. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o kwestiach zmniejszenia obciążenia tradycyjnych usług opieki zdrowotnej i zapewnienia interoperacyjności danych medycznych.

Głównym celem jest podsumowanie dotychczasowych spotkań - prezentacja wyników i wyciągnięcie kluczowych wniosków z regionalnych konferencji, aby uzyskać najświeższe dane na temat procesów administracyjnych, które wspierają połączenie działań cyfrowych i zdrowotnych na poziomie regionalnym.

Dyskusja panelowa skupi się na Europejskiej Przestrzeni Danych Zdrowotnych, która ma istotne znaczenie dla wdrażania na dużą skalę rozwiązań technologicznych w opiece zdrowotnej.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Rejestracja jest otwarta tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu z naszym wsparciem, zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.