Inicjatywa Awangarda

Czym jest Inicjatywa Awangarda (IA)?

To międzynarodowe stowarzyszenie non-profit z siedzibą w Brukseli, działające od 10 lipca 2017 roku.

Obecnie  skupia 37 innowacyjnych regionów pochodzących z różnych państw Unii Europejskiej – w tym Małopolskę, jako jedyny region z Polski.

Czemu służy?

Inicjatywa pomaga przedsiębiorstwom i klastrom w rozwoju technologii. Oferując dostęp do wysoko wyspecjalizowanej infrastruktury demonstracyjnej pozwala przetestować nowe technologie, oceniając możliwość ich wdrożenia.  Dzięki współpracy w sieci firmy mogą zmniejszyć koszty wiążące się z testowaniem i certyfikacją technologii i najlepiej przygotować się do jej komercjalizacji.

To także miejsce, w którym firmy, klastry i ośrodki badawczo – naukowe z całej Europy uczą się, nawiązują współpracę i - wzajemnie się inspirując - poszukują nowych, możliwych zastosowań technologii.

Tworząc silne międzynarodowe partnerstwa firmy z powodzeniem aplikują o środki europejskie na finansowanie innowacyjnych projektów.

Dla kogo?

Wsparcie kierujemy do małopolskich firm i klastrów, działających w branży produkcyjnej, pomagając w rozwoju innowacyjnych projektów pilotażowych.

Co oferujemy?

Udział w ciekawych spotkaniach branżowych B2B, pozwalających na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i prezentację swojej oferty produktów i usług

Dostęp do wiedzy i dołączenie do elitarnego grona podczas interesujących konferencji międzynarodowych

Poznanie nowoczesnych technologii i rozwiązań wypracowanych przez członków Inicjatywy Awangarda

 Możliwość nawiązania partnerskiej współpracy i rozwijanie technologii z wykorzystaniem najnowocześniejszej infrastruktury demonstracyjnej w trakcie spotkań roboczych.

Udział  twojej firmy we współpracy Inicjatywy Awangarda jest bezpłatny.

Więcej informacji o Inicjatywie Awangarda znajdziesz pod adresem:

Online o najnowszych trendach w ITC

Data rozpoczęcia: 18-10-21
Branża: ICT
Dynamicznie rozwijające się startupy i firmy sektora ICT zapraszamy na spotkanie B2B online 18.10.2021 r. o godz. 10.00