Wsparcie dla firm Małopolska

Oprócz bogatej oferty inwestycyjnej w ramach projektu “Power up Your Business in Małopolska 3” proponujemy usługi doradztwa i opieki ekspertów w zakresie prowadzenia firmy, rozwoju i marketingu. Oferujemy wsparcie dla firm w Małopolsce na każdym etapie budowania firmy, gdyż wiemy, że w biznesie istotny jest każdy szczegół.

Przestrzeń dla eksporterów

Filarem projektu jest Małopolski Klub Eksportera stanowiący platformę do wymiany doświadczeń. Jest on też przestrzenią do projektowania przyszłych działań oraz służy do tworzenia korzystnych planów wdrożenia eksportu na podstawie bogatej bazy informacji i wiedzy.

Szkolenia tematyczne

Projekt wsparcie dla firm z Małopolski odpowiada na indywidualne potrzeby firm i jest dostosowany do zmieniającego się rynku także ze względu na bogaty wachlarz szkoleń dla eksporterów. Tematyka szkoleń obejmuje wiele aspektów ważnych dla skutecznego zarządzania i rozwijania firmy. Ważnym aspektem działalności projektu są też warsztaty i spotkania z ekspertami w zakresie handlu międzynarodowego. Proponowane przez nas prelekcje stanowią wyjątkową okazję do pogłębiania wiedzy i zwiększania świadomości wyzwań związanych z wprowadzaniem swoich produktów na rynki zagraniczne.

Wsparcie dla firm – Małopolska strategia i rozwój

W ramach budowania strategii i rozwoju firm eksportowych w Małopolsce oferujemy możliwość skorzystania z naszego pośrednictwa w kontaktach handlowych z zagranicznymi kontrahentami. Z ofertą małopolskich przedsiębiorstw wychodzimy do firm ze wszystkich kontynentów. Nasz patronat obejmuje też pomoc w stworzeniu najkorzystniejszego planu działania i skutecznej strategii wchodzenia na nowy rynek. Nasi doradcy służą radą także w kolejnych etapach budowania sieci eksportu w innych krajach.

Człowiek na pierwszym miejscu

Przykładamy szczególną wagę do umiejętności pomagających w skutecznej komunikacji i negocjacjach. Dlatego w celu wsparcia dla eksporterów z  Małopolski organizujemy regularne misje gospodarcze będące wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Nasze działania obejmują między innymi przedsiębiorców z Hiszpanii, Rumunii i Ukrainy. Spotkania te pomagają budować obraz Małopolski jako potencjalny rynek dla inwestycji i partnerstwa handlowego.