Targi zagraniczne wsparcie

Jesteśmy świadomi, że rozwój małopolskiego biznesu powinien sięgać nie tylko sąsiednich regionów, lecz także – jeśli nie przede wszystkim – obejmować handel zagraniczny. W eksporcie leży siła Małopolski, dlatego kładziemy duży nacisk na promocję regionu na targach zagranicznych.

Targi zagraniczne – wsparcie

Naszą misją i celem, jest pomoc małopolskim przedsiębiorcom w każdym aspekcie prowadzenia firmy. Dlatego w kontekście targów zagranicznych staramy się spełniać zadanie informacyjne, organizacyjne i koordynacyjne. Docieramy do międzynarodowych organizatorów targów z ofertą lokalnych firm i informujemy przedsiębiorców o nadchodzących wydarzeniach. Umożliwiamy też dostęp do ekskluzywnych lub zamkniętych imprez, a także oferujemy zniżki do płatnych wydarzeń lub udział w nich bez żadnych opłat.

Pośrednictwo i porady

Staramy się pomagać w formalnościach związanych z udziałem w targach zagranicznych, wsparcie oferujemy szczególnie małym i średnim firmom. Jesteśmy pośrednikiem między organizatorami a małopolskimi przedsiębiorcami oraz służymy fachowym doradztwem i pomocą w organizacji wyjazdów. Zapewniamy możliwość reprezentowania firmy na największych panelach wystawowych w Europie i nawiązujemy kontakty z tymi międzynarodowymi wystawcami, których branże są obecne na rynku małopolskim.

Platforma informacyjna

Umożliwiamy przedsiębiorcom dostęp do Małopolskiego Klubu Eksportera, który zrzesza firmy z regionu. Umożliwia zdobywanie wiedzy potrzebnej do wejścia na rynki międzynarodowe oraz pozwala spotykać się z innymi eksporterami w celu wymiany doświadczeń. Dzięki uczestnictwie w Projekcie przedsiębiorcy otwierają sobie drogę do bazy cennej wiedzy i zdobywanie nowych kontaktów na rynkach zagranicznych dzięki udziale w międzynarodowych targach.

Organizacja i inicjatywa

Naszym celem jest promocja Małopolski i rozszerzanie małopolskich biznesów poza granice regionu i kraju. Z tego względu nasze wsparcie obejmuje wszystkie praktyczne i logistyczne aspekty udziału w targach międzynarodowych. Dbamy o umieszczenie małopolskich eksporterów w katalogach branżowych, pomagamy uzyskać wyświetlania na ekranach LCD w trakcie targów oraz zapewniamy materiały promocyjne w postaci spotów reklamowych. Dotąd w ramach Projektu „Power up your Business in Małopolska 3” braliśmy udział między innymi w targach przemysłowych w Hanowerze oraz wystawie technologii mobilnych w Barcelonie.