Hiszpania: Mobile World Congress w Barcelonie

Data rozpoczęcia: 2022-02-28
Data zakończenia: 2022-03-03
Branża: Technologie mobilne
Kraj / Miasto: Hiszpania / Barcelona

GSMA Mobile World Congress to największe na świecie targi technologii mobilnych. Wydarzenie to przyciąga do Barcelony dziesiątki tysięcy firm z branż IT i nowych technologii. W 2018 r. i 2021 r. małopolskie firmy z powodzeniem prezentowały swoją ofertę na stoisku Małopolski.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 3”, weźmie udział w tym wydarzeniu i zaprasza małopolskie firmy do wspólnej promocji na jednej z największych imprez branży ICT na świecie.

Podobnie jak w poprzednich edycjach oferujemy małopolskim firmom MŚP: 30 m.kw. powierzchni wystawienniczej wraz z profesjonalną zabudową, strefą do prowadzenia rozmów biznesowych i bezpłatne bilety na targi. Istnieje także możliwość rejestracji firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu tylko w wersji online.

Zakończenie rekrutacji dla firm jest planowane na 10.02.2022 lub w momencie wyczerpania puli przewidzianych miejsc.

Zapraszamy do kontaktu lub do przesłania zgłoszenia udziału w targach z wykorzystaniem poniższego formularza.

Tomasz Świętoniowski DWP MARR SA
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel.: 00 48 785 056 466

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Contact us!

Together we will consider what kind of support we can offer.

Dołącz do klubu Eksportera

Planujesz rozpoczęcie sprzedaży swoich usług za granicą? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swoich produktów na innych rynkach?  Chciałbyś porozmawiać z praktykami handlu międzynarodowego? Dołącz do Małopolskiego Klubu Eksportera, inicjatywy skierowanej do przedsiębiorców rozwijających swoje firmy na rynkach światowych.

Dołącz do klubu

Projekt realizowany jest w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dołącz