Oferta wyjazdu na Hannover Messe 2023

MARR SA zaprasza małopolskie firmy do udziału w jednych z największych na świecie targach poświęconych tematyce rozwoju przemysłu Hannover Messe 2023.

Nie zwlekaj, zgłoś swoją firmę do wyjazdu na targi i poznaj nowych międzynarodowych klientów oraz poszerz swoje kontakty biznesowe.

Wydarzenie organizowane jest przez Deutsche Messe AG i odbędzie się w dniach 17-21 kwietnia 2023r. na terenie targów w Hanowerze, Niemcy.

Dla mikro, małych i średnich firm z małopolski oferujemy BEZPŁATNIE:

   • dostęp do ok. 30 m2 profesjonalnie zabudowanej powierzchni wystawienniczej wraz ze strefą do indywidualnych rozmów biznesowych,
   • możliwość prezentacji materiałów promocyjnych firmy na stoisku i w strefie multimedialnej,
   • „wejściówki” na targi,
   • spotkanie informacyjne przed wyjazdem na targi.

Uczestnicy  pokrywają  we własnym zakresie koszty logistyczne (przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie, itp.).


Kontakt i zgłoszenia:  Piotr Posiadała, tel. 785 059 076, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Wyjazd na targi organizowany jest w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 3”, poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

 

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia do wyjazdu na targi HM2023:

* - dane obowiązkowe

Contact us!

Together we will consider what kind of support we can offer.

Dołącz do klubu Eksportera

Planujesz rozpoczęcie sprzedaży swoich usług za granicą? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swoich produktów na innych rynkach?  Chciałbyś porozmawiać z praktykami handlu międzynarodowego? Dołącz do Małopolskiego Klubu Eksportera, inicjatywy skierowanej do przedsiębiorców rozwijających swoje firmy na rynkach światowych.

Dołącz do klubu

Projekt realizowany jest w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dołącz