Czwarte międzynarodowe targi Mobilefest Communication Technologies Istambuł, Turcja 2024

W ramach współpracy MARR SA i organizatora targów Mobilfest 2024 w Turcji, przekazujemy pierwsze informacje o tym wydarzeniu - do wykorzystania przez małopolskich eksporterów, planujących działania na nowym, wymagającym i obiecującym rynku usług i produktów z szeroko rozumianej branży IT. Czwarta edycja International Mobilefest Communication Technologies Fair & Conference  odbędzie się w İstanbul Congress Center  w dniach 25-27 kwietnia 2024.

Wydarzenia skupia się na technologiach komunikacyjnych i łączności. Główne działy ekspozycji to:  GSM Operators, Communication Service Providers, Telco Infrastructure companies,  Cyber Security companies Cloud Solutions, ISP & Data Centers, IoT Service & Platforms, , Device & Accessories oraz Mobile Services. Organizatorzy  zapewniają o udziale w targach kadr zarządzających firmami, szefów działów innowacyjnych technologii, deweloperów, władz publicznych, inwestorów itp.

Oczekuje się około 300 wystawców i ponad 20 tysięcy gości. Targi Mobilfest stały się najwięszym wydarzeniem branżowym w rejonie Eurazji (Turcja i kraje sąsiadujące).

Spodziewanych jest około 150 gości w grupie „kupujących”, reprezentujących kraje Środkowego Wschodu, Bałkanów, Turcji i z Afryki.

W czasie Mobilfest odbędzie się szereg spotkań i konferencji na najważniejsze tematy: Communication Technologies, Cyber Security, Fintech, Sustainability, AI, Cloud and Immerse Technologies. Wydarzeniom towarzyszyć będą dedykowane spotkania, koktajle i business mixer.

 Więcej informacji w materiale promocyjnym: pobierz

Bezpośredni kontakt do przedstawicieli organizatora Mobilfest 2024:

Mr ISMAIL H. CAN Project and operations specialist

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Phone: +90 535 247 88 31
Fax:   +90 212 465 39 89
www.expohis.com
 

Mr. Soner Seker

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Phone: +90 216 266 02 60
Mobile: +90 532 580 80 46
Fax: +90 212 465 39 89
www.expohis.com