Oferta wyjazdu na Hannover Messe 2023

MARR SA zaprasza małopolskie firmy do udziału w jednych z największych na świecie targach poświęconych tematyce rozwoju przemysłu Hannover Messe 2023.

Nie zwlekaj, zgłoś swoją firmę do wyjazdu na targi i poznaj nowych międzynarodowych klientów oraz poszerz swoje kontakty biznesowe.

Wydarzenie organizowane jest przez Deutsche Messe AG i odbędzie się w dniach 17-21 kwietnia 2023r. na terenie targów w Hanowerze, Niemcy.

Dla mikro, małych i średnich firm z małopolski oferujemy BEZPŁATNIE:

   • dostęp do ok. 30 m2 profesjonalnie zabudowanej powierzchni wystawienniczej wraz ze strefą do indywidualnych rozmów biznesowych,
   • możliwość prezentacji materiałów promocyjnych firmy na stoisku i w strefie multimedialnej,
   • „wejściówki” na targi,
   • spotkanie informacyjne przed wyjazdem na targi.

Uczestnicy  pokrywają  we własnym zakresie koszty logistyczne (przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie, itp.).


Kontakt i zgłoszenia:  Piotr Posiadała, tel. 785 059 076, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wyjazd na targi organizowany jest w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 3”, poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

 

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia do wyjazdu na targi HM2023:

* - dane obowiązkowe

Skontaktuj się z nami !

Wspólnie zastanowimy się jaki rodzaj wsparcia możemy zaoferować

Dołącz do klubu Eksportera

Planujesz rozpoczęcie sprzedaży swoich usług za granicą? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swoich produktów na innych rynkach?  Chciałbyś porozmawiać z praktykami handlu międzynarodowego? Dołącz do Małopolskiego Klubu Eksportera, inicjatywy skierowanej do przedsiębiorców rozwijających swoje firmy na rynkach światowych.

Dołącz do klubu

Projekt realizowany jest w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dołącz