Zaproszenie do udziału w webinarium

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza na webinarium „Tworzenie strategii eksportowych zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju (SDG)”, organizowane w ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 2”.
 
Wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach staje się zasadą obowiązującą na terenie Unii Europejskiej i w skali międzynarodowej. System pozwala ograniczyć koszty działania przedsiębiorstwa, zachęca do skorzystania z nowych rozwiązań technologicznych, ogranicza ryzyko w relacjach na globalnym rynku wymiany handlowej. A przede wszystkim buduje wizerunek naszej firmy – nowoczesnej, odpowiedzialnej i działającej strategicznie.
 
Jak to zrobić i jakie ma to znaczenie w podejmowaniu inicjatyw eksportowych dowiecie się Państwo od ekspertów i praktyków już 14 grudnia 2022r., w godz. 10:00 - 12:00
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Wystarczy dokonać rejestracji pod adresem: https://www.marr.pl/webinarium_14_12/
 
Do zarejestrowanych uczestników dzień przed webinarium zostanie wysłany link do spotkania na ZOOM oraz hasło.
 
Agenda webinarium: pobierz
 
Prelegenci:
 
Dr Piotr Rubaj
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 
Doktor nauk ekonomicznych. Praktyk biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w spółkach kapitałowych: Bio-Farm sp. z o.o., BioMaxima S.A, Cormay PZ. Absolwent UMCS (biotechnologia) i SGH (organizacja i ekonomika handlu zagranicznego). Adiunkt w Katedrze Ekonomii Międzynarodowej Instytut Ekonomii i Finansów KUL. Wykładowca Vives University we Flandrii Zachodniej (2019, 2021). Uczestnik programów naukowych i stypendiów naukowych (Londyn, Boston,  Ljubljana).
 
Magdalena Wojtas
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC
 
W swojej codziennej pracy w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego PLGBC na stanowisku Sustainable Development Manager, zajmuje się współpracą z firmami i organizacjami na rzecz wdrażania założeń zrównoważonego budownictwa. Absolwentka Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi (anglojęzyczne studia political science) i Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach (architektura). Uczestniczka licznych prestiżowych programów i stypendiów naukowych. Prelegentka krajowych i międzynarodowych konferencji, współtwórczyni raportów i artykułów związanych ze zrównoważonym budownictwem.
 
Anna Polańska
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we Frankfurcie
 
Absolwentka ekonomii na Lancaster University, VU University Amsterdam oraz Goethe University we Frankfurcie nad Menem. Studiowała również w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP, Europejskim Banku Centralnym, MŚP, polskich bankach oraz w Center for Financial Studies na Goethe University. Z Polską Agencją Inwestycji i Handlu związana od 2017 r. W Zagranicznym Biurze Handlowym we Frankfurcie zajmuje się wspieraniem firm na rynku niemieckim i szwajcarskim.
 
Feliks Kobierski
Bank Gospodarstwa Krajowego
 
Pracownik Departamentu Ekspansji Zagranicznej i Finansowania Handlu BGK. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie i studiów podyplomowych w warszawskiej SGH (handel ze Wschodem). Od 2001 r. związany z sektorem bankowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Kredyt Banku, BNP Paribas oraz BGŻ BNP Paribas. Z BGK związany od 2018 r.
 
Przemysław Kulik
Bank Gospodarstwa Krajowego
 
Manager społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju organizacji, z wieloletnim doświadczeniem zarówno po stronie korporacji, start-upów, jak i NGO. Z sukcesami zarządzał projektami i zespołami w zakresie budowania i rozwijania przedsięwzięć zaangażowanych społecznie. Od lutego 2020 r. pełni funkcję Menedżera ds. Corporate Social Responsibility w Banku Gospodarstwa Krajowego.