Zagraniczne zamówienia publiczne - szansa na rozwój i zdobycie nowych rynków


Wszystkich przedsiębiorców, który chcą rozwijać działalność eksportową w dniu 2 czerwca 2022r. zapraszamy na spotkanie dotyczące zamówień publicznych organizacji międzynarodowych. Wystąpienia ekspertów przybliżą tematykę zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Banku Światowego, NATO i armii amerykańskiej. W programie zaplanowano także wystąpienie reprezentanta Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na temat wsparcia w procesie internacjonalizacji działalności oraz reprezentanta Banku Gospodarstwa Krajowego na temat oferty BGK w zakresie gwarancji oraz innych instrumentów trade finance.

Będzie to świetna okazja do zdobycia wiedzy, która może wpłynąć na rozwój Twojej firmy!

Program konferencji:  pobierz

Zakładamy, że dzięki temu wydarzeniu małopolskie firmy dostrzegą możliwości, jakie niesie za sobą udział w postępowaniach realizowanych przez organizacje międzynarodowe pod kątem rozwoju swojego biznesu i zdobycia nowych, wiarygodnych rynków zbytu.

Jak wziąć udział?

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w godzinach 10:00-14:30, w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (Kraków, ul. Podole 60).

Wydarzenie jest bezpłatne. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja przez formularz dostępny na stronie

Organizatorami wydarzenia są Centrum Business in Małopolska oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Więcej informacji na temat konferencji dostępne jest na stronie: link